18 listopada 2018: warsztaty tworzenia trójwymiarowych obrazów

Producent: PAPIERNICZENI
180.00 PLN

O warsztatach:

Zapraszamy na warsztaty tworzenia trójwymiarowych obrazów inspirowanych współczesną architekturą. Podczas zajęć nauczymy Was podstaw składania papieru i stworzymy obraz oparty na współczesnym origami modułowym w rozmiarze A3. Prace powstaną w 80% z materiałów pochodzących z recyclingu, a w 20% z czystej celulozy. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą na stworzenie papierowych dekoracji do własnych wnętrz.

Każdy z obrazów powstanie z połączenia kilkudziesięciu geometrycznych modułów i zostanie oprawiony w sosnową ramę. Pod wpływem zmiany kąta padania światła i jego natężenia formy będą podlegać zmianom.

  • warsztaty zaplanowane są na 5 godzin: od 11.00 do 16.00
  • wszystkie materiały wliczone są w cenę warsztatów
  • zajęcia odpowiednie dla osób początkujących


5-godzinny warsztat kosztuje 180 zł. Cena zawiera wszystkie materiały. Po warsztacie uczestnicy zabierają wykonany panel do domu.

Data i miejsce:

18 listopada (niedziela), godz. 11.00–16.00
Sklep Papierniczeni, ul. Limanowskiego 18, Kraków

Prowadząca:

Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu "Dobrze się składa". Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Jej projekty były prezentowane w ramach wystaw w Polsce i Europie, a papierowe lampiony oświetlają coraz więcej domów.


fot. Maciej Rukasz, Magda Konik-Machulska

Produkt chwilowo niedostępny

Warsztaty tworzenia trójwymiarowych obrazów, prowadzone przez twórczynię projektu "Dobrze się składa".

Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN