20 maja 2018: Warsztaty tworzenia trójwymiarowych paneli dekoracyjnych 

Producent: PAPIERNICZENI
200.00 PLN

O warsztatach

Zapraszamy na warsztaty tworzenia trójwymiarowych obrazów inspirowanych współczesną architekturą. Podczas zajęć wspólnie z uczestnikami nauczymy się podstaw składania papieru i złożymy obraz oparty na współczesnym origami modułowym w rozmiarze A4. Prace powstaną w 80% z materiałów pochodzących z recyclingu, a w 20% z czystej celulozy. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą uczestnikom na stworzenie papierowych dekoracji do własnych wnętrz.

Każdy z nich powstanie z połączenia kilkuset geometrycznych modułów i zostanie oprawiony w sosnową ramę. Pod wpływem zmiany kąta padania światła i jego natężenia formy podlegają dynamicznym zmianom.

Warsztat potrwa 5 godzin, zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia. Warsztat jest odpowiedni dla osób początkujących.


Data i miejsce

20 maja, godz. 11.00–16.00
Sklep Papierniczeni, ul. Limanowskiego 18, Kraków


Prowadząca

Warsztaty nowoczesnego origami poprowadzi Magdalena Rukasz, twórczyni projektu "Dobrze się składa". Ta polska marka użytkowego origami łączy w swoich produktach estetyczną i intrygującą formę z nowoczesnym rękodziełem opartym na tradycyjnej sztuce składania papieru. Jej projekty były prezentowane w ramach wystaw w Polsce i Europie, a papierowe lampiony oświetlają coraz więcej domów.

Produkt chwilowo niedostępny

Warsztaty tworzenia paneli dekoracyjnych z papieru, prowadzone przez twórczynię projektu Dobrze się składa.

Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN