16.09-27.09 - PRZEDSPRZEDAŻ KALENDARZY - RABAT 20%

Szukaj

Album na zdjęcia – zielony z limonką

Prod:

Semikolon

165.00 zł

Semikolon to niemiecka marka, która zajmuje się wytwarzaniem notatników, albumów na zdjęcia i pudełek do przechowywania. U nich tradycja spotyka się z innowacją. Wykonane ręcznie papiernicze dzieła są dopieszczone w każdym detalu. Świeże kolory, odważne połączenia i świetnej jakości materiały to ich znaki rozpoznawcze. 

Wyroby papiernicze z kolekcji Cutting Edge zostały stworzone w oparciu o „złoty środek” - zasadę, która wpływa na sztukę i design od czasów starożytnych. Wysoce kontrastujące odcienie inspirowane światem mody połączone zostały w bloki kolorów, aby jeszcze bardziej podkreślić ich idealne proporcje. Nieoczywiste zestawienie barw tworzy energetyczny duet, obok którego nie można przejść obojętnie! 

Grzbiet i tył, który ulega największemu zużyciu, pokryty jest wysokiej jakości płótnem, a front okładki wykończony jest papierową okleiną. W środku znajduje się 80 kremowych stron, które pomieszczą około 160 zdjęć. Pomiędzy kartami znajdują się pergaminowe przekładki, które dodatkowo zabezpieczą Twoje zdjęcia. 

  • wymiary: 21,1 x 25,5 x 5 cm
  • liczba kart: 40 (80 stron)
  • kolor kart: kremowy
  • kolory oprawy: zielony z limonką
  • z tyłu dyskretne tłoczenie z logo marki

Zobacz pasujące akcesoria. 

Zaprojektowany w Niemczech, wyprodukowany w Czechach.