16.09-27.09 - PRZEDSPRZEDAŻ KALENDARZY - RABAT 20%

Szukaj

Prezentownik na Dzień Matki – pięć papierniczych inspiracji

Prezentownik na Dzień Matki – pięć papierniczych inspiracji

20 maj 2021

Nie pytaj Mamy, co chciałaby dostać na prezent. Powie, że mikser, doniczkę albo nasze ulubione – Ja nic nie potrzebuję. Weź sprawy w swoje ręce. Podaruj Mamie coś, co będzie cieszyło oko i zaspokoi jej wewnętrznego praktyka. My proponujemy papiernicze zestawy, na widok których dostanie gęsiej skórki! Sprawdź nasze inspiracje.

zobacz kolekcję

Zamiast kwiatów

Chcesz, żeby tradycji stało się zadość i podarować Mamie kwiaty? To zawsze dobry pomysł. Ale mamy alternatywne rozwiązanie – planner z różami na okładce. Doceni go każda Mama z sercem romantyczki i krztą praktycznej duszy. Dopełnieniem plannera jest solidny, aluminiowy długopis w różowo-złotej kolorystyce. W domu zaraz zapachnie kwiatami!                                                                                                                                               

Zamiast kwiatów


Ponadczasowa klasyka 

Zawsze zorganizowana, z ułożonymi włosami i w butach na obcasie – kogoś Ci to przypomina? Mama elegantka z pewnością doceni ten klasyczny zestaw. Teczka przechowa ważne dokumenty lub laptopa. Grafitowe etui może też z powodzeniem zastąpić torebkę kopertówkę na wszelkie wyjścia. Do teczki będą pasowały piaskowy notes i szary ołówek. To zestaw gotowy na wyzwania!

Ponadczasowa klasyka


Mama minimalistka

Teraz coś dla Mamy, która ceni minimalizm, nienarzucające się kolory i oszczędność formy. Nie bylibyśmy sobą, gdyby w tym zastawianiu nie pojawił się notatnik Midori, po którym idealnie prowadzi się pióro wieczne. Notes przyda się na codzienne zapiski, a dzięki klipsowi pióro będzie zawsze pod ręką. Świetnej jakości papier i subtelne dodatki tworzą zgraną całość.

Mama minimalistka


Odważne połączenie 

Jeśli Twoja Mama wyróżnia się z tłumu, cóż, nie masz wyjścia – z prezentem też musisz zaszaleć. Nasz pomysł to połączenie niebieskiego i czerwieni. Idealne dla Mamy, która lubi bawić się kolorami! Długopis w klasycznym kształcie, ale nowoczesnych barwach, jest narzędziem, na którym zawsze można polegać. Notes od Write Sketch & ma różne okładki z tyłu i z przodu. To design prosto z Mediolanu! 

Odważne połączenie


Wspomnienia w prezencie

Długie jesienne popołudnia z filiżanką herbaty i wspominkami… Już na samą myśl robi się przytulnie. Wspólne wklejanie i oglądanie fotografii to świetny pomysł na spędzenie czasu z Mamą. Bordowy album z serduszkiem będzie bezpiecznym schronieniem dla Waszych wspomnień.


Wspomnienia w prezencie


tekst: Ilona Machulska, zdjęcia: Magdalena Konik-Machulska