Darmowa dostawa zamówień od 200 zł

Szukaj

Find Smart Note – czarny

Prod:

KUNISAWA

60.00 zł

KUNISAWA to kultowa japońska marka, która tworzy luksusowe notatniki z papierem dla najbardziej wymagających użytkowników. Notatniki wspaniale współpracują z piórami wiecznymi, są starannie wykonane i zaprojektowane z myślą o komfortowym użytkowaniu.

Notesy KUNISAWA inspirowane są tradycyjnymi japońskimi metodami introligatorskimi i są doskonałą odsłoną minimalizmu. Ich wykończenie, subtelne połączenia kolorystyczne i jakość materiałów sprawia, że są obowiązkowym elementem papierniczego wyposażenia.

Poręczny notes ma kieszonkowy rozmiar, a w środku drobną kratkę. Jest idealny do robienia list, sporządzania szkiców technicznych lub notatek z podróży. Notatnik ma twardą, teksturowaną oprawę, dzięki czemu jest bardziej odporny na zniszczenia. Notes jest szyty nićmi, ma twardą oprawę i otwiera się na płasko. Zeszyt wykończony jest czarnymi detalami - logo marki i barwionym krawędziami. Doskonałej jakości papier i solidność wykonania, gwarantują, że będzie wiernym towarzyszem w codziennych sprawach.

  • wymiary: 9 x 16,7 cm
  • liczba stron: 40
  • rozmiar kratek: 2,5 mm
  • barwione krawędzie
  • twarda oprawa w czarnym kolorze
 Wyprodukowany w Japonii.