16.09-27.09 - PRZEDSPRZEDAŻ KALENDARZY - RABAT 20%

Szukaj

Piórnik z recyklingowanej skóry – czerwony

Prod:

Walk with me

110.00 zł

Walk with me to hiszpańska manufaktura, która wytwarza akcesoria z recyklingowanej skóry. Wykonywane ręcznie skórzane etui i piórniki powstają w zgodzie z naturą, z odpowiedzialnie pozyskiwanych surowców. Misją marki jest tworzenie praktycznych przedmiotów, które będą wiernie służyły w codziennych, małych i dużych, podróżach.

Materiał, z którego wykonane są piórniki powstaje z mieszanki rozdrobnionych ścinków skóry i naturalnego lateksu. Dzięki temu po wewnętrznej stronie widoczny jest ciekawy, melanżowy wzór. Zewnętrzna powierzchnia pokrywana jest dodatkowo kolorową powłoką, która sprawia, że piórniki są niezwykle miłe w dotyku!

Piórniki wykonano z jednego kawałka wykrojonego materiału, dzięki temu pozbawione są szwów. Prosta forma piórnika jest przełamana uroczym akcentem – zamknięciem na metalowe okucia (knopiki). Jedynym zdobieniem jest tłoczone logo marki Walk with me. Etui są bardzo zgrabne i będą idealne do przechowywania przyborów do pisania, ale też kosmetyków czy innych drobiazgów.

  • wymiary: 6 x 21 cm
  • materiały: mieszanka skóry naturalnej z recyklingu i naturalnego lateksu
  • kolor piórnika: czerwony
  • kolor zamknięcia: srebrny
  • tłoczone logo marki z tyłu piórnika

Wyprodukowany w Barcelonie.