Darmowa dostawa zamówień od 200 zł

Szukaj

Kieszonkowy notatnik reporterski Midori

Prod:

MIDORI

Midori to kultowa marka wyrobów papierniczych z Japonii, ceniona za doskonałą jakość i ponadczasowe wzornictwo. Seria MD Paper to wyjątkowe połączenie minimalizmu, najlepszych materiałów i mistrzowskiego wykonania.

Elegancki, ponadczasowy notatnik przywodzi na myśl klimaty retro, a skórzana okładka w klasycznych kolorach: czarnym lub brązowym dodaje mu szlachetnego szlifu. Atutem notatnika jest jego kieszonkowy rozmiar. Dzięki temu, można mieć go zawsze pod ręką, zmieści się do plecaka, torebki czy nerki.

Notatnik reporterski Midori to japońsko-hiszpańska produkcja. Najwyższej klasy papier z serii MD Paper połączono z okładką z recyklingowanej skóry przetwarzanej w Hiszpanii. Papier w środku ma kolor złamanej bieli i jest odpowiedni do pisania piórem wiecznym. Jedną połowę notesu zadrukowano w linie, a drugą zostawiono gładką. Kartki połączono miedzianą sprężyną, która umożliwia 360 - stopniowe otwieranie. Dzięki niej można sprawnie wyrywać poszczególne kartki. Całość zamykana brązową gumeczką.

  • rozmiar: 14 x 7,6 x 1,2 cm
  • liczba stron: 100 (50 w linie i 50 gładkich)
  • materiał: recyklingowana skóra naturalna, w środku papier MD
  • zamykany na gumkę
  • okładka brązowa lub czarna

Wyprodukowane w Japonii.

Pochodzenie materiału okładki: Hiszpania.