Darmowa dostawa zamówień od 200 zł

Szukaj

Obsadka ukośna Fibo – kość słoniowa

Prod:

AbleSnail

337.00 zł

AbleSnail tworzy Grzegorz – perfekcjonista i pasjonat kaligrafii. W swojej wrocławskiej pracowni własnoręcznie wytwarza pióra wieczne oraz obsadki do kaligrafii. Wszystkie przybory do pisania to autorskie projekty, dopieszczone w każdym detalu.

Obsadki AbleSnail to perełki wśród przyborów do pisania. Dzięki użytym materiałom i ręcznemu wykonaniu, każda z obsadek do kaligrafii jest unikatowa. Idealne wyważenie i piękne wykonanie sprawiają, że to marzenie każdego maniaka kaligrafii!

W obsadkach z serii Fibo stosunek korpusu oraz części metalowej jest inspirowany zasadą złotego podziału. Dzięki temu są one idealnie wyważone. Obsadka do kaligrafii wykonana jest z żywicy oraz mosiądzu. Ukośna obsadka jest świetnie wykończona i zwinna, a komfort jej użytkowania jest ceniony przez kaligrafów. Przeznaczona do pisania stylami takimi jak: kursywa angielska (copperplate), spencerian.

  • wymiary: 17 cm (korpus: 6,5 cm)
  • rodzaj obsadki: ukośna
  • materiały: żywica z marmurkowym wzorem, mosiądz
  • pasuje do stalówek typu G, np. Nikko G (poprzez delikatne ściśnięcie lub rozciągnięcie można także umieścić w niej stalówki o podobnym rozmiarze)
  • pakowana w kartonowe pudełeczko

Wyprodukowana w Polsce.

Uwaga: użycie żywicy sprawia, że każda z obsadek jest wyjątkowa i może różnić się od tej na zdjęciach.