Darmowa dostawa zamówień od 200 zł

Szukaj

Planner niedatowany Kleks

Prod:

PAPIERNICZENI

60.00 zł

Jesteśmy Papierniczeni! Tworzymy unikalne notesy, plannery i kalendarze. Nasze autorskie kolekcje wyróżnia prosta forma, przemyślany dobór materiałów oraz staranne wykonanie. Chcemy, aby korzystanie z naszych produktów pomagało w codziennych sprawach, a odręczne pisanie dostarczało pozytywnych doznań!

Darzymy Kleksa dużym sentymentem, bo to jeden z naszych pierwszych projektów (powstał w 2016!). Tym bardziej cieszymy się, że tak często go wybieracie. Nic dziwnego, mieniącym zdobieniem w kształcie kleksa można się bawić godzinami! Kolorowy gradient, widoczny pod pewnymi kątami, wykonany jest z półprzezroczystej folii holograficznej. 

Daty w Kleksie wpisujesz ręcznie, więc planowanie możesz rozpocząć w dowolnym momencie. Okładka zrobiona jest jest z szarego papieru pochodzącego z recyklingu, który dzielnie i z dumą nosi ślady użytkowania. Miękka oprawa dodatkowo posiada skrzydełka, w których można przechowywać luźne notatki. Format "kwadratowe A5" – nie za mały, ale nadal poręczny. Obok kalendarium znajdziesz całą stronę z kropkowanym zadrukiem na notatki. Miękka oprawa dzięki specjalnemu łączeniu pozwala plannerowi otwierać się i leżeć całkowicie płasko. 

  • format: 16,5 x 21,5 cm
  • liczba stron: 200
  • zawartość: planner na 54 tygodnie + 80 stron w kropki na notatki
  • na okładce holograficzny hotstamping
  • papier o gramaturze 100 gms
  • wykorzystane papiery posiadają certyfikat FSC

Planner Kleks został wyprodukowany z największą starannością w naszej pracowni w Krakowie.