1 września 2019, godz. 10:00: Warsztaty kaligraficzne – Brush Lettering

Producent:
150.00 PLN

WARSZTATY WYPRZEDANE


Papierniczeni i LoveLetters Studio zapraszają Was na warsztaty kaligraficzne – Brush Lettering. W kreatywnej atmosferze, podczas zajęć uczestnicy dowiedzą się jak zacząć pracę z brushpenem, jakie są jego rodzaje oraz jak go używać. Każdy uczestnik będzie mógł wykorzystać swoją wiedzę w praktyce, tworząc własnoręcznie kartkę z dedykacją. Warsztat potrwa ok. 5 godzin.

LoveLetters Studio tworzy Beata Kurek – absolwentka i wykładowczyni Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w projektowaniu customowej typografii, liternictwa oraz wykorzystywaniu pisma kaligraficznego w projektowaniu. We współpracy z wydarzeniami i organizacjami wspierającymi rozwój designu prowadzi odbywające się w całej Polsce warsztaty kaligraficzne i projektowe. A wszystko to, bo liternicza wiedza jest jedyna w swoim rodzaju. Litery górą! :)

Podczas warsztatów Brush Letteringu:

  • poznamy podstawy pracy z brushpenem,
  • wypróbujemy różne rodzaje brushpenów – o zmiennej wielkości i elastyczności,
  • nauczymy się kaligrafować znaki alfabetu w stylu brush letteringu,
  • wykreślimy własną kompozycję letteringową na kartkę z dedykacją.

Ilość miejsc jest ograniczona, aby się zapisać dokonaj zakupu biletu. Cena zawiera wszystkie materiały, ciepłe napoje i wodę. Uczestnicy zabierają do domu dwa brushpeny o różnej elastyczności, wzorniki oraz wykonane na zajęciach prace. Jeśli masz ochotę przyjść ze swoimi ulubionymi narzędziami albo dowiedzieć się, jak posługiwać się czymś co już masz – śmiało! :)

Data: 1 września 2019 (niedziela)
Godzina: 10.00 - 15.00
Miejsce: Sklep Papierniczeni, ul. Limanowskiego 18, Kraków

W warsztacie może wziąć udział każdy niezależnie od stopnia doświadczenia.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymują rabat na zakupy w naszym sklepie w dniu warsztatów w wysokości 10%.

Decydując się na zakup udziału w warsztatach, wyrażasz zgodę na filmowanie i wykonywanie zdjęć podczas warsztatów oraz na ich publikację w naszej stronie www i kanałach social media.

Produkt chwilowo niedostępny

Warsztaty Brush Lettering, prowadzone przez Beatę Kurek z LoveLetters Studio.

Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN