31 sierpnia 2019, godz. 10:00: Warsztaty kaligraficzne – Modern Calligraphy

Producent:
150.00 PLN

WARSZTATY WYPRZEDANE

Papierniczeni i LoveLetters Studio zapraszają Was na warsztaty kaligraficzne – Modern Calligraphy. Podczas zajęć uczestnicy będą pracowali ze stalówką ostrą oraz poznają różne rodzaje tuszy do kaligrafii. Uczestnik nauczy się także pisać znakami alfabetu w stylu modern calligraphy, co wykorzysta przy tworzeniu swojej kartki z dedykacją. Warsztat potrwa ok. 5 godzin.

LoveLetters Studio tworzy Beata Kurek – absolwentka i wykładowczyni Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Specjalizuje się w projektowaniu customowej typografii, liternictwa oraz wykorzystywaniu pisma kaligraficznego w projektowaniu. We współpracy z wydarzeniami i organizacjami wspierającymi rozwój designu prowadzi odbywające się w całej Polsce warsztaty kaligraficzne i projektowe. A wszystko to, bo liternicza wiedza jest jedyna w swoim rodzaju. Litery górą! :)

Podczas warsztatów Modern Calligraphy:

  • poznamy podstawy pracy z ostrą stalówką,
  • wypróbujemy różne rodzaje tuszy kaligraficznych,
  • nauczymy się kaligrafować znaki alfabetu w stylu modern calligraphy,
  • wykreślimy własną kompozycję kaligraficzną na kartkę z dedykacją.

Ilość miejsc jest ograniczona, aby się zapisać dokonaj zakupu biletu. Cena zawiera wszystkie materiały, ciepłe napoje i wodę. Uczestnicy zabierają do domu narzędzia (stalówkę, obsadkę i tusz), wzorniki oraz wykonane na zajęciach prace. Jeśli masz ochotę przyjść ze swoimi ulubionymi narzędziami albo dowiedzieć się, jak posługiwać się czymś co już masz – śmiało! :)

Data: 31 sierpnia 2019 (sobota)
Godzina: 10.00-15.00 
Miejsce: Sklep Papierniczeni, ul. Limanowskiego 18, Kraków

W warsztacie może wziąć udział każdy niezależnie od stopnia doświadczenia.

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymują rabat na zakupy w naszym sklepie w dniu warsztatów w wysokości 10%.

Decydując się na zakup udziału w warsztatach, wyrażasz zgodę na filmowanie i wykonywanie zdjęć podczas warsztatów oraz na ich publikację w naszej stronie www i kanałach social media.

Produkt chwilowo niedostępny

Warsztaty Modern Calligraphy, prowadzone przez Beatę Kurek z LoveLetters Studio.


Podobne produkty

Koszyk

Suma: 0.00 PLN