Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 200 zł

Szukaj

Zestaw PITT ARTIST PEN BRUSH

Prod:

Faber-Castell

135.00 zł

Znana na całym świecie marka Faber-Castell posiada w ofercie szeroki wachlarz materiałów do pisania, rysowania i malowania. Ponadto, słyną z zaangażowania w tradycję, a ich działalność prospołeczna i proekologiczna była wielokrotnie doceniana i wyróżniana międzynarodowymi nagrodami.

Zestaw PITT® ARTIST PEN BRUSH to świetna propozycja dla osób, które chcą pobawić się kolorem. Te nowoczesne pisaki z końcówką w formie pędzelka (brushpeny), umożliwiają szkicowanie, rysowanie i malowanie. Będą też odpowiednim narzędziem dla osób, które zajmują się kaligrafią lub chcą rozpocząć przygodę z brush letteringiem. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że bardzo łagodnie obchodzą się z wszelkiego rodzaju papierem. Tusz nie zawiera kwasów, nie przebija, ani nie rozlewa się na stronie i jest odporny na działanie światła słonecznego.

Szeroka paleta kolorów w zestawie pozwoli na stworzenie rozmaitych – małych i dużych – dzieł sztuki. Brushpeny świetnie sprawdzą się też u osób, które chcą nadać charakteru i wyrazistości swoim notatkom. 

W kasetce znajduje się 12 kolorów. Motywem przewodnim zestawu są kolory ziemi.