świętuj z nami

10 lat papierniczonych

Dekada za nami. Kiedy to zleciało? Świętuj z nami jubileuszowe urodziny Papierniczonych!

Marka Papierniczeni powstała w 2014 roku, więc 2024 to czas świętowania naszego 10-lecia. W tym roku, oprócz urodzinowej promocji, szykujemy w czerwcu kameralne obchody w naszej siedzibie w Krakowie i kilka całorocznych atrakcji.

W czerwcu mieliśmy wspaniałą okazję spotkać się na kameralnej, urodzinowej celebracji! Zanurkowaliśmy za kulisy naszej pracowni w Krakowie i zdradziliśmy Wam kilka sekretów o tym, jak powstają nasze produkty.

Część z Was stworzyła swój notes, który z naszą pomocą oprawiliście we własnoręcznie zaprojektowaną okładkę!

Później był toast, wspominki i Stempel Party, na którym wspólnie ubrudziliśmy sobie ręce i pękaliśmy z dumy nad naszymi odjechanymi kompozycjami. Stemple przygotowali dla nas na tę okazję Milimetry i Modulo, którzy zainspirowali nas do całego pomysłu!

Dziękujemy za liczne przybycie i wspaniałe zamieszanie na naszej urodzinowej celebracji! Cudownie było wymienić się z Wami uśmiechami i uściskami, powspominać ostatnie dziesięć lat i podumać nad tym, co przed nami. Mamy nadzieję, że wyszliście od nas napompowani dobrą energią i pysznymi ptysiami!


Te piękne momenty uchwyciła dla nas Klaudyna Schubert. Dziękujemy, że byliście tego dnia z nami <3 

A kto jeszcze nie miał okazji nas odwiedzić, w sklepie stacjonarnym na Limanowskiego 18 w Krakowie czeka stoisko z pamiątkową pieczęcią, stworzoną na dziesięciolecie istnienia naszej marki. Zapraszamy!