Hej, w grudniu szykujemy coś miłego!

W piątek 3 grudnia odwiedzi nas Monika – specjalistka w dziedzinie kaligrafii. Każdy, kto tego dnia wpadnie do naszego sklepu na zakupy, będzie mógł otrzymać od niej pięknie wykaligrafowany bilecik, dedykację lub świąteczne życzenia.
Monika na co dzień zajmuje się kaligrafią nowoczesną, a po godzinach doszkala się z klasycznych krojów. Prowadzi warsztaty, na których uczy kaligrafii od podstaw – przygotowuje do nich również materiały. Poza kaligrafią studiuje psychologię, którą przemyca na Instagramie w postach #pisaneemocjami.
W dniu wydarzenia Monika będzie miała ze sobą papier w kolorach: ecru, szarość, granat, eco i zieleń, a także brązowe, białe, srebrne, czarne i szare tusze. My z kolei mamy w sklepie zatrzęsienie kartek okolicznościowych, więc każde czułe słówko znajdzie dla siebie idealne miejsce.

Czas wydarzenia: 3 grudnia, godz. 14–18
Miejsce: sklep Papierniczeni, ul. Limanowskiego 18, Kraków

A jeśli chcecie rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z kaligrafią, jest ku temu doskonała okazja – w sobotę 4.12 w krakowskiej kawiarni HEVRE Monika poprowadzi warsztaty kaligrafii od podstaw. Zapewni Wam na nich masę kaligraficznych przyborów i cudowną atmosferę. Kto pierwsze litery ma już za sobą, może również dołączyć bezpośrednio do części świątecznej. Wciąż można się zapisać!

Idzie chłodny czas, więc wspólnie z Moniką na oba wydarzenia ciepło zapraszamy <3