kaweco diy berry

złóż swoje pióro wieczne

1-6 lipca, sklep Papierniczeni

Początek wakacji to szczególnie dobry moment, żeby odwiedzić nasz sklep w Krakowie. W dniach 1-6 lipca odbędzie się u nas Event Kaweco DIY. Przez cały tydzień będzie okazja, by wcielić się w rolę fachowca z Norymbergi i samodzielnie złożyć limitowane pióro wieczne Kaweco Sport Berry!

Event Kaweco DIY Berry

1-6 lipca, sklep Papierniczeni
ul. Limanowskiego 18, Kraków

godziny otwarcia
poniedziałek–piątek: 12–18
sobota: 12–16


Pomysł na cykl wydarzeń Kaweco DIY Sport to gest wsparcia dla sklepów stacjonarnych zaprzyjaźnionych z marką Kaweco. Każdego roku zostanie ogłoszony nowy kolor dla kolejnej edycji. W tym króluje soczysta jagoda – Berry Explosion <3

Słówko o piórze Kaweco DIY Sport Berry


Cena limitowanego pióra wiecznego Kaweco DIY Berry Explosion wynosi 120 zł. Pióro składa się z siedmiu komponentów. Z pomocą profesjonalnych pras Kaweco w prosty sposób złożysz je w piękne narzędzie do pisania. Do pióra dołączona jest uniwersalna stalówka w rozmiarze F i nabój z atramentem w kolorze Royal Blue.

Zerknij na filmik instruktażowy, który pokazuje, jak krok po kroku złożyć swoje pióro wieczne. To naprawdę proste!
Pióra, długopisy i ołówki z serii Sport to prawdziwe ikony Kaweco. Kultowy kształt korpusu o przekroju ośmiokąta jest rozpoznawalny od ponad 100 lat i są to najchętniej wybierane przybory piśmiennicze tej marki. Zobacz, co wyróżnia markę Kaweco.

Co trzeba wiedzieć

Pióra z serii Kaweco DIY Sport dostępne będą wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej jako produkt typu „zrób to sam”. Można je dostać jedynie podczas trwającego eventu. Pióro nie będzie dostępne w sklepie online. Nie musisz zapisywać się na wydarzenie – wystarczy przyjść do nas w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego.

Zapraszamy!

zobacz kolekcję kaweco